Право на освіту – одне з базових прав дітей. З початком війни росії проти України сотні тисяч українських дітей змушені були перервати своє навчання в школах України.
Недільна українська школа в Братиславі у партнерстві з ГО Sme Spolu реалізували освітній проєкт «Українська школа в евакуації». Метою цього проєкту, який стартував 4 квітня 2022 року в приміщенні Cambridge International School Bratislava, було допомогти дітям, що втікали від війни, закінчити навчальний рік.
Освітній процес для близько 70 дітей 5-11 класів забезпечили 19 вчителів-волонтерів, більшість з яких — теж біженці. Проєкт отримав фінансову підтримку від UNICEF та Nadácia mesta Bratislava.
![](https://uaschool.sk/wp-content/uploads/2022/08/graduation.jpg)
![](https://uaschool.sk/wp-content/uploads/2022/07/photo1656352662-1.jpeg)