Завдяки підтримці Посольства України в Словацькій Республіці Українська школа в Братиславі має власний бібліотечний фонд української літератури. Фонд також наповнюється книгами, які дарує українська громада Братислави.
![](https://uaschool.sk/wp-content/uploads/2022/07/School-Library.jpeg)
Завдяки підтримці Посольства України в Словацькій Республіці Українська школа в Братиславі має власний бібліотечний фонд української літератури. Фонд також наповнюється книгами, які дарує українська громада Братислави.
Свіжі коментарі